Fitness služby

Chcete zmeniť svoj životný štýl? Máte nadváhu alebo zlé stravovacie návyky? Alebo chcete mať svalnaté a vyšportované telo?

Urobte správny krok vpred a začnite trénovať už dnes. Cvičte bezpečne pod dohľadom certifikovaného osobného trénera. Stravovací plán v cene tréningu.

TU JE RÝCHLA CESTA K ZDRAVEJ STRAVE

Elektronická kniha

Chceli by ste vedieť či vaša strava je naozaj zdravá?

Príprava na prijímacie telesné skúšky do PZ SR

Chceš byť pripravený na fyzické testy a splniť kritéria na prijímacích testoch do policajného zboru SR?

Som osobný tréner a pripravím Ťa. Mojím cieľom bude pripraviť Ťa na to, aby si dosiahol na prijímacích skúškach požadovaný počet bodov.

Tréner na domov

Radi by ste cvičili doma? Teraz novinka. Služby osobného trénera poskytujem v obci Miloslavov a Miloslavov Alžbetin dvor. Prídem k vám domov a budem sa venovať len vám. Nemusíte chodiť do fitness centra.

Cena za jeden tréning: 25 € / 1 hodina
Ostatné miesta po dohode.

Telesná analýza

Zistite údaje o vlastnom tele pomocou diagnostiky váhou TANITA BC-545N. Váženie poskytne osobný, hĺbkový a presný údaj o zložení vášho tela. Každý klient dostane materiály s vlastnou telesnou analýzou, do ktorej doplníme údaje z merania. Ďalej získate materiály o zdravom stravovaní a jedálniček s viac ako 50 vzormi jedál.

Cena za meranie: 30 € / každé ďalšie meranie o týždeň alebo mesiac 20 € /

Trénovanie vo dvojici

Radi by ste cvičili naraz s kamarátom/kamarátkou? Chcete efektívne využiť svoj čas a venovať sa popri cvičení aj partnerke/partnerovi? Tréning vo dvojici je pre Vás ideálnym riešením. Môžete sa navzájom podporiť a dosiahnuť tak ešte lepšie výsledky. Počas celého tréningu ste pod mojím osobným dohľadom. Ak máte aj rozdielne ciele tréningu, napríklad Vy chcete chudnúť a Váš partner naberať, na cene to nič nemení. Využite túto ponuku a získajte výhodnejšie podmienky ako keby ste si ma objednali sami.  Spolu môžete ušetriť až 100 €.

Rast svalovej hmoty

Nárast svalovej hmoty je častá požiadavka mužov. Skoro všetci chceme mať veľké svaly, aj keď z rôznych dôvodov. Buď potrebujete zaujať ženu, ktorá sa Vám páči, alebo chcete ísť na súťaž. Možno len chcete byť väčší než ostatný muži vo Vašom okolí.
Ten dôvod je len Váš a je vo svojej podstate jedinečný. Nech už je Vaša potreba byť veľký akákoľvek, budem Vás trénovať presne pre ten cieľ. Vo väčšine prípadov odporúčam 3 tréningové hodiny týždenne. Pri naberaní svalovej hmoty Vám však po pár mesiacoch poradím cvičiť viackrát týždenne. Všetko bude záležať len na Vás a od toho, ako budete napredovať a stravovať sa.

Zlepšenie kondície

Pri každom druhu tréningu si zároveň s dosahovaním Vášho cieľu zlepšujete aj kondíciu. Pravidelným cvičením posilňujete nielen precvičovanú skupinu svalov ale aj Vaše srdce (tiež je to len sval) a skvalitňujete si Vaše dýchanie. Pri prvom osobnom stretnutí sa spoločne dohodneme, na aký druh cvičenia sa na tréningoch budeme zameriavať. Pokiaľ s cvičením len začínate, kondičný tréning bude prvý, do ktorého sa pustíme. Vaše zdravie je prvoradé. Nechcem Vám spôsobiť začiatočným pretrénovaním žiadne zdravotné ťažkosti, a vždy budem sledovať ako ste na tom s dýchaním a či sa Vám nezahmlieva pred očami. Pri začiatkoch sa to totižto môže stať aj pri ľahkých cvikoch v miernom tempe. Pokiaľ na sebe vidíte, že sa zadýchate pri výstupe do schodov už len na prvé poschodie, je pre Vás kondičný tréning a pohyb všeobecne veľmi dôležitý. Môže Vás to totižto zachrániť od skorého infarktu, impotencie a ostatných druhov zdravotných ťažkostí spojených nielen so zhoršeným prúdením krvi. Tréningom Vám budem chcieť vždy a v prvom rade pomôcť zlepšiť Vaše zdravie. Nemusíte navštevovať osobného trénera navždy. Možno Vám postačí pár mesiacov a zistíte, ako cvičiť sami.

Zníženie telesnej hmotnosti

Ubrať z tela tuk je náročný proces, teda pokiaľ to chcete dosiahnuť zdravou cestou cez stravu a cvičenie. Znížiť hmotnosť je možné aj bez cvičenia iba úpravou stravy, ale nie je to dobré riešenie. Vďaka cvičeniu sa totiž budete cítiť fyzicky aj psychicky lepšie a ľahšie zvládnete stravu, ktorú si nastavíte keď chcete schudnúť. Pri chudnutí Vám stačí navštíviť posilňovňu tri krát do týždňa.
Samozrejme, ak chcete chudnúť rýchlejšie, sú tu spôsoby ako to dosiahnuť. Nebude Vás to finančne stáť nič, sám Vám to po pár tréningoch poradím, ale budete musieť byť veľmi disciplinovaný a dodržiavať určité zásady v strave a pohybe.

Zlepšenie držania tela

Na tréningoch zameraných na spevnenie držania tela sa budem venovať hlavne posilňovaniu stredu tela (core). Pri cvičení sa budem s Vami sústrediť na základné prostné cviky, ktoré Vám pomôžu vybudovať si silné telo.

Mať silné telo v tomto prípade znamená aj to, že po pár týždňoch cvičenia pocítite rozdiel v tom ako sa cítite pri bežných úkonoch. Bude sa Vám lepšie chodiť, pri sedení za stolom nebudete rozvalený ale viacej vzpriamený a tým pádom sa aj lepšie dokážete sústrediť na prácu a povinnosti. Ľahšie sa po niečo zohnete, budete celkovo svižnejší a budete sa cítiť možno aj mladšie.

Odbúravanie stresu

Verím, že stresu sa dá najlepšie zbaviť zdravým životným štýlom. Žiadna tabletka Vám nedá to, čo pohyb a zdravá strava.
Pri ostatných druhoch tréningov je istý koncept, ktorý sa zväčša jemne upraví na potreby daného klienta, avšak tréningy na odbúranie stresu sú veľmi rozmanité a jedinečné a nedá sa pri nich hneď zo začiatku predpovedať tréningový plán.
V pondelok Vám môže padnúť vhod výbušný tréning, v stredu kruhový a v piatok core tréning zameraný na statické cviky. Je to veľmi osobné a dôležitá bude vzájomná komunikácia. Teším sa na Váš pohľad po dobrom tréningu, ako z Vás opadne stres a budete sa cítiť uvoľnenejší.

Kompenzácia pracovného zaťaženia

Následný druh tréningu slúži pre ľudí, ktorý dlhoročne každý deň vykonávajú rovnakú činnosť a potrebujú si toto monotónne zaťaženie kompenzovať pomocou cvičenia.

Predstavte si programátora, ktorý sedí zosunutý v kancelárskej stoličke a jednu ruku má stále na myši. Tento človek bude pravdepodobne trpieť problémami s chrbticou, bude mať, okrem iných, skrátené trapézové svaly a starosti so zápästím a predlaktím (a rôzne ďalšie problémy). Takýto človek teraz nepotrebuje aby som mu ukázal dobrú techniku na drep a o týždeň mu tam naložil 80 kilogramov. Práve tu sa zameriam na konkrétne skrátené svaly a šlachy, a tiež na všetky ochabnuté časti tela a na tie kĺbové spojenia, kde cíti bolesť. Princíp tréningu je vyrovnať zaťaženie z dlhoročnej práce a postupne budovať kompletne silné celé telo.

Povolaní je veľa, preto sa klienta vždy opýtam na to čo robí teraz, ale aj akú prácu vykonával pred rokmi. Každý tréning s klientom je jedineční a tréningové plány sa nedajú vo všeobecnosti aplikovať len tak na každého. U mňa nedostanete papierik s plánom: 50klikov, 100 drepov a 100 zdvihov nôh. Tréningový plán s Vami osobne postupne vybudujem na základe Vášho fyzického fondu a podľa toho či budete mať rýchly alebo pomalší progres.

Vypracovanie stravovacích programov

Tak ako je uvedené v nadpise, ide o vypracovanie stravovacieho plánu presne pre Vás. To znamená, že si pripravím istý plán stravy, podľa toho aký cieľ mi poviete (redukcia tuku, naberanie hmotnosti, úľava od stresu), a tento plán následne doplním a upravím tak, aby Vám vyhovoval. Chcem predísť takým problémom, aké sa stávajú keď si hľadáte jedálničky na rôznych fórach na internete. Na raňajky niekto odporučí jesť 8 vaječných bielkov, ale Vaše telo na to buď nie je zvyknuté, alebo vajíčka nemôžete jesť vôbec a nebudete vedieť ako to nahradiť a následne si upraviť aj ostatné jedlá počas dňa. Stravovací plán preto dokončím osobne s Vami pri dohodnutom stretnutí.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Chceš začať cvičiť pod dohľadom osobného trénera?

Pozri si cenník a vyber si, čo ti najviac vyhovuje
Scroll to Top