O mne

Alex Gazda osobný tréner

Silovému športu sa venujem od doby keď som zistil, že na bradlách nedám ani jeden kľuk. Zo začiatku som preferoval cvičenie s vlastnou váhou. Keď som videl chalanov na hrazde a bradlách ako robia výmyk, muscle-up a stojky, bol som v údive a vedel som, že to dosiahnem aj ja. Rady od tých, ktorý vonku cvičili neboli vždy zdraviu prospešné a tak som si prešiel nejakými tými zraneniami a hlavne svalovým a celkovým vyčerpaním, lebo som nevedel koľko a ako trénovať.

Po kalistenike a street-workoute som prešiel na cvičenie s činkami. Tam ma tiež čakalo veľa nových informácii a riziko zranenia bolo ešte väčšie. Avšak vďaka dobrým základom hlavne z cvičenia stredu tela (core) som predišiel zraneniam.

Momentálne viem šikovne a efektívne spojiť cvičenie s vlastnou váhou a s činkami. Vypracujem a odporučím Vám program presne pre Vás. Ďalej Vám poradím v rámci tréningov, ako ešte efektívnejšie pokročiť v dosahovaní Vašich konkrétnych cieľov. Odporučím Vám kedy a koľko behať, ako behať, v prípade že Vám pôjde o redukciu hmotnosti alebo o uvoľnenie stresu. Ostatné informácie Vám dám pri osobnom stretnutí.
osvedčenie
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Návrat hore