Príprava na prijímacie telesné skúšky do Policajného zboru SR

Chceš byť pripravený na fyzické testy a splniť kritéria na prijímacích testoch do policajného zboru SR?

Aké disciplíny sú na vstupných previerkach?

Muži

osobný tréner

Ženy

osobný tréner

Som osobný tréner a pripravím Ťa. Mojím cieľom bude pripraviť Ťa na to, aby si dosiahol na prijímacích skúškach požadovaný počet bodov.

V rámci tréningov je možné jeden tréning v týždni venovať príprave na beh a šprinty vonku (pokiaľ to počasie umožní). Odporúčaný počet tréningov za týždeň sú 3 až 4 hodiny s trénerom. Navyše vám po osobnej konzultácií odporučím športovo-relaxačné aktivity mimo spoločných tréningov. Súčasťou tréningu nie je plávanie, ale samozrejme v rámci vašej prípravy vám vypracujem plán aj na plávanie. Koľko minút naraz, aké pauzy, akú zvoliť stravu a suplementáciu. Podľa tvojho začiatočného stavu pri prvom stretnutí Ti približne poviem, koľko zhruba zaberie príprava na skúšky. Môj osobný odhad sú 2 až 4 mesiace. Čas na prípravu ovplyvňuje viacero faktorov a nie je možné ho určiť ho presne.

Príprava na skúšky do PZ SR

Čo vyžadujem od klientov v danom programe a je nutné k dosiahnutiu cieľa:

 1. dodržiavanie stravovacích odporúčaní.
 2. vykonávanie športovo-relaxačných aktivít, ktoré Ti odporučím
 3. stopercentné nasadenie pri tréningoch
 4. dochvíľnosť, disciplína a sebaúcta

Čo môžeš očakávať odo mňa:

 1. stopercentné nasadenie
 2. mentálnu podporu a motiváciu k dosiahnutiu tvojich cieľov
 3. maximálne úsilie pripraviť Ťa na skúšku v čo najkratšom čase pri zachovaní čo najlepšieho zdravotné stavu
 4. dochvíľnosť, disciplínu, empatiu a motiváciu
Príprava na skúšky do PZ SR

Cena tréningového plánu

1 tréningová jednotka = 60 minút

12 tréningov

1 OSOBA
330
270 12 tréningov
 • Prvá konzultácia zadarmo
 • Cvičíš so mnou sám
 • 12 tréningových jednotiek
 • Stravovací plán
 • Doporučené športovo-relaxačné aktivity
AKCIA

12 tréningov

DVOJICA
450
390 12 tréningov spolu dvojica
 • Prvá konzultácia zadarmo
 • Cvičíš so mnou sám
 • 12 tréningových jednotiek
 • Stravovací plán
 • Doporučené športovo-relaxačné aktivity
AKCIA

Referencie

5/5
Po dlhšom čase som sa rozhodol dať si prihlášku do PZ SR. Neoddeliteľnou súčasťou prijímacieho konania sú aj fyzické testy. Nakoľko som v čase podania prihlášky vážil niečo cez 120 kg, bolo treba niečo so sebou začať robiť a to čo najskôr. Uvedomil som si, že nikdy som pre svoje telo a zdravie nerobil v podstate nič, preto som sa rozhodol pokúsiť osloviť osobného trénera, ktorý sa venuje aj výživovému poradenstvu. Bol to jún 2019, kedy som sa odhodlal napísať Alexovi. V prvom emaili som mu vysvetlil o čo mi ide a čo je mojou prioritou - urobiť fyzické testy. Odpoveď na email prišla behom hodiny. Prvé stretnutie sa uskutočnilo ihneď na druhý deň. Na úvodnej hodine si ma Alex hneď „preklepol“ a taktiež ma upozornil na riziká, ktoré by ma mohli postihnúť, nakoľko sme sa dohodli, že nebude brať do úvahy moje „zdravie“, ale to preto, aby som dal zo seba maximum. Skutočne tak aj bolo… S Alexom sa stretávame už takmer rok. Medzi jeho hlavné priority patrí dôslednosť, časová presnosť, odbornosť. Prostredníctvom jeho pomoci, rád a povzbudení som v októbri fyzické testy skutočne urobil a s váhou som sa dostal na 90 kg. Na každý tréning s Alexom som sa tešil, pretože ma vždy čakali nové cviky, ktoré prispôsoboval mojím požiadavkám. Alexovi ďakujem za koučovanie aj častokrát na diaľku v prípade mojej dovolenky v Chorvátsku, no najmä v tomto období, keď Slovensko sužuje vírus, ktorý nám obmedzil trénovanie. Taktiež ďakujem Alexovi za vypracovanie individuálneho jedálnička.
Adam
Absolvent programu

Volám sa Alex Gazda

Silovému športu sa venujem od doby keď som zistil, že na bradlách nedám ani jeden kľuk. Zo začiatku som preferoval cvičenie s vlastnou váhou. Keď som videl chalanov na hrazde a bradlách ako robia výmyk, muscle-up a stojky, bol som v údive a vedel som, že to dosiahnem aj ja. Rady od tých, ktorý vonku cvičili neboli vždy zdraviu prospešné a tak som si prešiel nejakými tými zraneniami a hlavne svalovým a celkovým vyčerpaním, lebo som nevedel koľko a ako trénovať.

Chceš sa ma na niečo opýtať?

Kde cvičíme?

MAXIMUS Fitness & Gym

Karadžičova 6, Bratislava

Tréningy je možné dohodnúť aj v lokalite Vrakuňa/Podunajské Biskupice.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Návrat hore