SKUPINOVÝ TRÉNING

osobný tréner

TERAZ AKCIA NA TRÉNOVANIE V SKUPINE - ZĽAVA AŽ 30€

Cena 120 € mesačne

skupinový tréning

Čo je skupinový tréning?

Aby vás nepomýlil názov, nejedná sa o také to skupinové cvičenie aké asi poznáte z veľkých telocviční. Moje skupinové cvičenie NIE JE o tom, že poviem 200 drepov a 20 ľudí si začne ničiť zlou technikou kolená a ja k tomu iba pokrikujem: Áno super vám to ide, pokračujte.

Prečo vznikol môj skupinový tréning?

Na mojich skupinových tréningoch sa stále individuálne venujem klientom, akurát vás môže (nemusí) byť naraz viac v jednom čase. Vytvoril som túto ponuku hlavne pre zníženie Vašich nákladov. Aj v prípade, že si zvolíte 10 tréningov za 150€, tak ušetríte 10€ na každom tréningu. A to už je dosť.

Ako takýto tréning teda prebieha?

Zatiaľ to funguje tak, že sa s klientmi dohodnem, že prídu na 9:30. Ja som už vo fitku. Klient A príde povedzme o 9:20 a klient B o 9:32. Ak chcú, môžu sa počkať na kardiu, alebo sa jeden z nich dlhšie/kratšie rozcvičuje a môžu následne rovno spolu začať cvičiť – keď spolu ľudia cvičia, časom sa začnú navzájom motivovať a podporovať. Cvičíme cca 60 minút a potom je strečing a nejaký pokec 😉
A to je všetko. Každý môže prísť tak, ako mu to vyhovuje a ako potrebuje. Momentálne prebiehajú skupinové tréningy v pondelok, utorok a štvrtok. K dispozícií som od otvorenia fitnes centra (6:30) do 11:00. Potom mi začínajú individuálne tréningy.
skupinový tréning
skupinový tréning

Výhody:

akciový plagát

Akciový plagát na stiahnutie

ico-pdf

Plagát vo formáte PDF

Veľkosť: 5,74 MB
Rozmer: A4

ico-jpg

Plagát vo formáte JPG

Veľkosť: 488 kB
Rozmer: 1810x2560 px

Návrat hore