TU JE RÝCHLA CESTA K ZDRAVEJ STRAVE

ebook

TU JE RÝCHLA CESTA K ZDRAVEJ STRAVE

Čo musíte vedieť, aby vaša strava bola naozaj zdravá

Chcete sa začať stravovať zdravo?

Túto knihu som začal písať, keď o koronavíruse nebolo ani chyrovať. Teraz, v týchto ťažkých chvíľach, ktoré nás zastihli, je ešte aktuálnejšia. Prevencia spojená so zdravou stravou môže výrazne prispieť k zvýšeniu imunity a posilneniu obranyschopnosti vášho organizmu. Hlavná myšlienka zostala rovnaká: "jedzte zdravo, jedzte najmä čerstvú zeleninu a ovocie a cvičte". Prajem vám veľa šťastia a pevné zdravie.

Elektronická kniha

Predajná cena: 10 €

ebook

Obsah knihy

 • Čo je to teda tá zdravá strava?
 • Ako a kedy jesť?
 • Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy
 • Akými potravinami je dobré sa zásobiť? Čo by ste mali mať v nákupnom košíku?
 • Aké potraviny by ste mali eliminovať
 • Ste fajčiar? Nerobte to!
 • Detox
 • Doplnky výživy
 • Raňajky
 • Desiata
 • Obed
 • Olovrant
 • Večera
 • Recepty bez mäsa
 • Recepty s mäsom

Autor knihy

Správny životný štýl zahŕňa nielen cvičenie, ale aj zdravé stravovanie. Svojim klientom vysvetľujem stravovanie väčšinou osobne priamo na tréningoch alebo konzultáciách. Rozhodol som sa spísať všetko, čo viem a čo by vám mohlo pomôcť tak, ako to pomáha mojím klientom.

Alex Gazda

Ukážka z knihy

Referencie

HODNOTENIE: 10/10
5/5

Ako každá mamička na materskej, ktorá sa snaží ukradnúť pre seba nejaký ten čas veľmi oceňujem obsah a formu knihy Alex Gazda - Rýchla cesta k zdravej strane. Je stručná, výstižná a úplne zrozumiteľná. Žiadne zdĺhavé texty ale ide priamo k veci. Stihla som ju prelúskať kým sa deti hrali a už som posielala manželovi že toto mi určite musí vytlačiť a lepím na chladničku 🙂 Na ďalšie ráno sa už chystali raňajky zo vzorového jedálnička. A pripravila som si zoznam na nákup surovín podľa receptov. Oceňujem, že recepty nemajú presne udávanú gramáž každá žena s deťmi mi potvrdí že na váženie nie je dlhodobo čas a každú to prestane po čase baviť! Takže dávam autorovi úplne za pravdu že netreba vážiť. Túto knihu by som skutočne odporučila každej priateľke ak sa potrebuje rýchlo a komplexné vyznať v zdravej strave a tým aj ceste k schudnutiu. Žiadne 200 stranové knihy nemá bežný človek pri každodenných povinnostiach čas čítať takže som rada, že autor čerpá z kvalitnej zahraničnej literatúry o zdravej výžive a spravil pre nás tento ebook.

HODNOTENIE: 10/10
5/5

Super. Nie je zbytočne dlhý, ale zato obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujem vedieť k môjmu lepšiemu ja. Veľké plus sú recepty - chutné, rýchle a jednoduché. Odporúčam.

HODNOTENIE: 10/10
5/5

Hodnotovo nabitý ebook na pár stranách. Žiadne zdĺhavé omáčky o ničom. Autor ide priamo k veci a dáva informácie, ktoré potrebujem. Odsek o fajčení autor napísal tak zrozumiteľne, že by mohol nahradiť všetky zbytočne dlhé prednášky o škodlivosti fajčenia. Vzory jedál a recepty ma taktiež potešili. Dúfam, že autor - Alex Gazda, napíše aj ďalší ebook. Dávam 10/10.

HODNOTENIE: 10/10
5/5

Presvedčivo písaný, stručný manuál na stravovanie, s jednoduchým zatriedením, čo áno, čo nie a konkrétnymi receptami.

HODNOTENIE: 10/10
5/5

Stručný, efektívny a priamy. Takto definujem ebook a povedal by som, že aj samotného autora. Na niekoľkých stranách som sa dozvedel o zdravej strave viac, ako za posledné roky. A všetko čo autor napísal aj podložil literatúrou odkiaľ čerpá a na ktorú aj odkazuje. Hlavne som sa potešil odkazom na dve konkrétne knihy. Jedna z nich je o čerstvých šťavách zo surového ovocia a zeleniny. Taktiež ma potešilo, že autor na mňa netlačí. Povie čo je zdravé a čo by sme teoreticky mali jesť, ale nemám pocit, že by som to teraz musel hneď všetko splniť. Pri niektorých článkoch ohľadom zdravej stravy mám pocit nátlaku, to sa vám tu nestane. Chválim autora a ďakujem za kvalitu. Jednoznačne odporúčam.

Predajná cena 10 €

TU JE RÝCHLA CESTA K ZDRAVEJ STRAVE

Čo musíte vedieť, aby vaša strava bola naozaj zdravá

Veľkosť: A4, Formát: PDF, Počet strán: 61

Ako objednať knižku?
ebook-monitor
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Návrat hore