9.1-clanok

Potrebujem osobného trénera?

Výhody osobného trénera

Osobný tréner vo svojej podstate má mnoho výhod. Osobný tréner nie je len niekto, kto Vám povie, že teraz spravíte po silovom výraze desať brušákov, aby ste zefektívnili chudnutie. Nie. Osobný tréner má byť osoba, ktorej veríte, že Vám pomôže, a on Vám skutočne pomôže. Pripraviť kvalitný tréning a napísať pár viet o tom, čo jesť, je základ, o ktorom sa ani nemusíme baviť. Skutočne dobrý osobný tréner začína tam, kde ostatní končia. Osobný tréner je zároveň aj človek, ktorý Vás motivuje. Pomáha Vám vystúpiť z komfortnej zóny a dosiahnuť postavu, po akej túžite. Naozaj dobrý tréner Vás nenechá urobiť si z trénovania komfort, pri ktorom stagnujete.

Ako osobný tréner sa snažím naviazať trénovanie k Vášmu životu, aby ste dosiahli čo najviac úspechov. U mojich klientov sa nestane, aby presedeli polovicu tréningu na lavičke s jednoručkami. Nestane sa, aby 20 minút, čiže tretinu tréningu, strávili na stacionárnom bicykli. Nestane sa, že sa zakecáme na desať minút, v ktorých mali odcvičiť tri série výpadov. Áno, budem sa s Vami rozprávať. Áno, občas odcvičíme aj niečo v sede. Avšak Váš čas tréningu bude využitý na 100%.

Mnoho trénerov si drží osobný odstup od klienta, pretože nás to tak učili. Ja však nie. Je dôležité, aby ste mi povedali čo najviac o sebe. Koľko len môžete o osobnom aj pracovnom živote. Nemusíte mi hovoriť čo robíte s Vašou polovičkou večer. To je každého osobná vec. Ak sa však viac pohádate, to je dôležitá informácia aj pre mňa ohľadom tréningu. Pokiaľ mi nepoviete, že Vás niečo trápi, tak sa budem mylne domnievať, že máte nejaký telesný problém. A budem Vám následne prerábať tréning a zmením ho tak, aby bol progres pomalší a predišli sme zraneniam. Vy však nepotrebujete slabší tréning, len mi povedať dôležitú informáciu a je už na mne ako Vás dokážem motivovať a prispôsobiť Vám tréning v daný okamih.

Ak by som to zosumarizoval, tak Vaše hlavné výhody osobného trénera v mojom podaní sú:

  • efektívne využijete čas vo fitnes centre
  • budete skutočne napredovať
  • vyhnete sa zraneniam
  • získate poradenstvo v oblasti výživy
  • všetky cviky Vám predvediem
  • na každom tréningu Vás motivujem smerom vpred

Ak sa rozhodnete ísť cvičiť a spravíte krok vpred, urobte správny krok a aspoň na začiatok cvičte s trénerom.

Pozrite tu dolu na základné ceny. Bližšie informácie o cenách sú tu.

Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorý si kupujú niečo z tohto zoznamu: pivko, cigarety, čipsy, sladkosti, sladené nápoje, BigMac…   mám pre Vás výzvu:  Vymeňte na jeden mesiac tieto „chuťovky“ za čas strávený na našich spoločných tréningoch. A uvidíme, ako sa Vám budú páčiť Vaše novonájdené svaly, štíhlejšie telo a pocit šťastia. Skúsime to?

Volajte: 0902 464 944
Píšte: alex@osobny-trener.com

Teším sa na Vás.
Alex

Ak sa vám článok páčil, budem rád ak ho podporíte lajkom alebo zdieľaním. Ďakujem.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
12 × 8 =


Návrat hore